PTM

Poprzecznica eco-Traverse

Nasze poprzecznice eco-Traverse zostały specjalnie zaprojektowane dla szybkiego i prostego montażu mieszadeł na wszystkich typowych zbiornikach do mieszania. Mechanizm montażowy został stworzony tak, aby pasował do otwartych i zamkniętych zbiorników dzięki dwóm szybkim zatrzaskom.

Poprzecznica eco-Traverse

Nasze poprzecznice eco-Traverse zostały specjalnie zaprojektowane dla szybkiego i prostego montażu mieszadeł na wszystkich typowych zbiornikach do mieszania. Mechanizm montażowy został stworzony tak, aby pasował do otwartych i zamkniętych zbiorników dzięki dwóm szybkim zatrzaskom.

Poprzecznice eco-Traverse są wysokiej jakości i zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Są one odporne na substancje agresywne. W przypadku kontaktu z substancjami w zbiorniku, na przykład podczas przelewania między różnymi zbiornikami, nie ma to żadnego negatywnego wpływu na poprzecznice eco.

Poprzecznice eco są dostępne w trzech podstawowych rozmiarach o regulowanym zakresie. Umożliwia to przełączanie między zbiornikami o różnych rozmiarach w odpowiednim zakresie poprzecznym. Trzy zakresy trzech poprzecznic eco-Traverse to zbiorniki od 30 do 110 litrów, zbiorniki 220 litrów oraz największe paletopojemniki od 600 do 1000 litrów.

Pliki do pobrania